Kontakt

Zgodnie z art.13 ust 1 i 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku (zwanego dalej „RODO”) informuję, iż:

- Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Centrum Budowlane Mrągowo sp. z o.o. (Mrówka Mrągowo 11-700 Mrągowo, ul. Olsztyńska 11, NIP: 742-10-04-683).
- Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu:
    - przygotowania odpowiedzi na zapytanie na podstawie art. 6 ust. 1 lit. „RODO”.
    - przesyłania informacji marketingowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej i programów automatyzujących na podstawie ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną i w zw. z art. 172 ust. 1 ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku prawa telekomunikacyjnego (zgoda alternatywna) na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a „RODO”.
- W osiągnięciu wskazanych powyżej celów, przetwarzamy Państwa dane osobowe sami, a także przekazujemy podmiotom z nami współpracującymi w celu zapewnienia Państwu najwyższej jakości usług. Podmioty te przetwarzają Państwa dane osobowe w naszym imieniu i są zobowiązane do zachowania ich pełnej poufności. Dane osobowe przekazujemy również podmiotom, które świadczą dla Państwa usługi powiązane z naszymi usługami, a które są odrębnymi administratorami danych osobowych przetwarzającymi Państwa dane we własnym imieniu – należą do nich firmy kurierskie czy pocztowe, banki, studia poligraficzne, agencje reklamowe. 
- Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres niezbędny do przygotowania 
i przedstawienia odpowiedzi na zapytanie oraz do czasu cofnięcia przez Panią/Pana wyrażonej zgody na otrzymanie informacji marketingowych.
- Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia/zapomnienia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
- Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Regulatora, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarza danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy „RODO”.
- Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest niezbędne do realizacji wniosku z zapytaniem. Jest Pan/Pani zobowiązania do ich podania, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości uzyskania odpowiedzi na wysłane zapytanie.

Pragniemy jednocześnie zapewnić Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby Państwa dane były całkowicie bezpieczne i niedostępne dla osób nieuprawnionych.


KIEROWNIK MRÓWKI - a.jachimowicz@cbmm.pl - tel. 605317488

Z-ca kierownika - basia.mrowka@cbmm.pl

Zaopatrzenie - biuro.mrowka@cbmm.pl

Sprzedaż i obsługa firm - sprzedaz.mrowka@cbmm.pl

dział elektryczny - elektryka.mrowka@cbmm.pl

dział hydrauliczny - hydraulika.mrowka@cbmm.pl

dział ogrodniczy - ogrod.mrowka@cbmm.pl

dział budowlany - budowlanka.mrowka@cbmm.pl

dział narzędziowy - narzedzia.mrowka@cbmm.plAdres:
ul. Olsztyńska 11
11-700 Mrągowo

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek: 7:00-20:00
Sobota: 8:00-18:00
Niedziela: 9:00-16:00

Kontakt i zamówienia:
biuro.mrowka@cbmm.pl
89-741-16-64

Formularz kontaktowy

PSB Mrówka Mrągowo
Siedziba:
ul. Olsztyńska 11, 11-700 Mrągowo
Telefon: 89-741-16-64
E-mail: biuro.mrowka@cbmm.pl
NIP: 742-10-04-683
REGON: 510319793